Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Koszulki nie pomogły. Piłkarze ChSCh na razie bez zwycięstwa

W poniedziałek, 26 marca piłkarze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Gdyni występujący w Piłkarskiej Lidze Trójmiasta po raz pierwszy wystąpili w zielonych sportowych strojach. Mimo dużego zaangażowania i wyrównanego meczu ponieśli jednak kolejną porażkę, tym razem z drużyną Lufthansa Systems Poland 3:5.

Kolejne dni rozgrywek Piłkarskiej Ligi Trójmiasta przynoszą zaskakujące rozstrzygnięcia. Jednym z najbardziej szokujących dla naszej drużyny była wysoka porażka z ekipą Filtrów Gdańsk w 3. kolejce spotkań – aż 3:21! W 4. kolejce nasi piłkarze spotkali się z wspomnianą drużyną Lufthansa Systems, zaś w czwartek, 29 marca rozegrali kolejne spotkanie – tym razem z ekipą ROL.KO.

– W pierwszej połowie, przegranej przez ChSCh 1:2 postawiliśmy naszemu rywalowi naprawdę trudne warunki – relacjonuje Jerzy Trzpil, jeden z zawodników. – Niestety po przerwie zabrakło sił i mecz zakończył się porażką 3:8.

Mimo wszystko nie tracimy nadziei, że w końcu drużynie ChSCh uda się zdobyć w ligowych rozgrywkach choćby punkt. Na razie nasz team zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli grupy B, wyprzedzając drużynę 3D PLAN dzięki lepszemu bilansowi bramek.