Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Gdynia

Twoje zdrowie w Twoich rękach w Gdyni

1.03.2007, nieprzypisany

Od listopada ubiegłego roku przy ulicy Krasickiego 32 w Gdyni pod egidą Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej organizowane są wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca i cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta.

Oprócz wysłuchania wykładów połączonych z pokazem slajdów, uczestnicy mogą nie tylko spróbować potraw wegetariańskich oraz otrzymać przepisy na nie, ale również być świadkami ich przyrządzania. Podczas lutowego spotkania głównego prelegenta, Esterę Hatałę (mgr farmacji), zastąpił Dawid Bernaciak - uczeń liceum. Dawid w profesjonalny sposób zaprezentował zagadnienia dotyczące wpływu słońca i powietrza na organizm. Przygotowanie merytoryczne, dowcip i swoboda wypowiedzi młodego człowieka sprawiły, że wykład spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem odbiorców (otrzymał brawa na stojąco). Dawid został już poproszony o poprowadzenie kolejnego spotkania.

Na kolejne spotkania przychodzą stali goście, którzy regularnie co miesiąc uczestniczą w wykładach.


Serwis Informacyjny ChSCh - S. Pacek / ms

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

5 388 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Pomorski
Filia Gdynia
ul. Krasickiego 32
81-377 Gdynia

Nr konta bankowego:
30 2030 0045 1110 0000 0277 2310

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij